Monstracja

Ceny hurtowe są widoczne dla naszych partnerów po zalogowaniu.

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu:

CENA DETALICZNA:
1500.00 PLN

Przejdź do sklepu detalicznego »
Numer produktu: 611

Opis produktu

Monstrancja

Wymiary:

Szerokość: 17.50 cm

Wysokość: 24.00 cm

Zdobiona rubinami.

Możliwość zamówienia z futerałem.

Melchizedek w komplecie

Pięknie dekorowana, majestatyczna monstrancja, która doda powagi i doniosłości każdemu nabożeństwu. To solidnie wykonane, zdobne naczynie liturgiczne o ogromnym znaczeniu i równie dużym prestiżu. Wykonanie ze szlachetnych i eleganckich materiałów wysokiej klasy nadaje mu nie tylko wyjątkowych walorów estetycznych, ale też dostojności. Złota powierzchnia niniejszej monstrancji lśni i zachwyca, a umocowane na niej kamienie szlachetne – rubiny migoczą w świetle, dodając całości niemal biżuteryjnego, delikatnego a zarazem dostojnego wyglądu. Głęboka barwa rubinów idealnie pasuje również do wagi i wymowy monstrancji.

Ten model monstrancji to godny dom dla Ciała Chrystusa i idealne narzędzie do jego adoracji. Prosta forma tradycyjnego, a jednocześnie nowoczesnego krzyża i wykonanie ze szlachetnych materiałów to jej cechy charakterystyczne. Ta monstrancja to również wysoka jakość wykonania i solidna bryła, gwarantująca długoletnią trwałość i wygodę użycia. Starannie dobrane wymiary i waga powodują, że jest to model wspaniale nadający się do wystawienia Najświętszego Sakramentu. Jej wygląd zachwyca zaś idealnym balansem pomiędzy prostotą i subtelnością a dekoracyjnością i ekskluzywnością. Dzięki temu będzie ona prezentować się bardzo dobrze zarówno w starej, gotyckiej świątyni jak i nowocześniejszym kościele.

Niniejsza monstrancja z pewnością zachwyci wiernych, a kapłanom pozwoli na postępowanie z Najświętszym Sakramentem w sposób pełen szacunku i poważania.

 

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Naczynia liturgiczne"