Trybularz niklowany

Ceny hurtowe są widoczne dla naszych partnerów po zalogowaniu.

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu:

CENA DETALICZNA:
755.00 PLN

Przejdź do sklepu detalicznego »
Numer produktu: 519

Opis produktu

Trybularz niklowany

Trybularz, czyli kadzielnica niklowana to naczynie liturgiczne wykorzystywane przy nabożeństwach do palenia kadzidła. Proponowany przez nas model to wysokiej klasy, trwały i elegancki przedmiot. Jego wielkim atutem jest estetyczne i staranne wykonanie. Pokrycie niklem gwarantuje zaś bardzo ładne, wytworne wykończenie i rewelacyjny połysk. Niewielki, dyskretny krzyżyk umieszczony na pokrywie nie pozostawia zaś wątpliwości co do przeznaczenia przedmiotu.

Niezwykle atrakcyjny wygląd to nie jedyna zaleta tego modelu trybularza. Jego łańcuszki oraz pozostałe elementy nie nagrzewają się nadmiernie, a całość bardzo komfortowo się obsługuje. Jest to więc przedmiot, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu kapłanowi, gwarantując sprawność i wygodę w pełnieniu posługi. Niniejszy trybularz odznacza także doskonała trwałość i solidność. Ten fakt gwarantowany jest między innymi przez precyzję i jakość wykonania. Ponadto nikiel, którym jest pokryte naczynie, nie rdzewieje, nie śniedzieje i nie brudzi się. Jest również nietoksyczny. Utrzymanie trybularza w dobrym stanie jest bardzo łatwe, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Jego stosowanie jest również w pełni bezpieczne.

Dość duże wymiary i ciekawa forma trybularza powodują, że prezentuje się on majestatycznie i dostojnie. Będzie więc godnie służył duchownemu do pełnienia posługi. To bardzo dobry, klasyczny wybór, który sprawdzi się w każdej parafii, oferując doskonałą jakość i trwałość w przystępnej cenie.

 

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Naczynia liturgiczne"

Słowa kluczowe

Trybularz niklowany