Torba Bawełniana Anielska

Ceny hurtowe są widoczne dla naszych partnerów po zalogowaniu.

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu:

CENA DETALICZNA:
21.50 PLN

Przejdź do sklepu detalicznego »
Numer produktu: 5240

Opis produktu

Torba bawełniana Anielska

W naszym sklepie internetowym dewocjonaliami  znajdziesz różne artykuły łączące w sobie praktyczne zastosowanie oraz przekaz duchowy. Jednym z takich artykułów jest torba bawełniana z pięknym cytatem z Pisma Świętego: Psalm 91, 11 „Aniołom Swoim dał rozkaz o Tobie aby Cię strzegli na wszystkich twych drogach”.

Wykonana  z wysokiej jakości bawełny, jest niezwykle trwała, i praktyczna doskonale nadaje się do codziennego noszenia zarówno na zakupy, do pracy , czy na uczelnię.  Prosta klasyczna forma to jedna zaleta a druga to cytat z Biblii  przypominający, że zawsze jesteś chroniony  przez Anioły, które zawsze Cię strzegą  a więc możesz czuć się bezpiecznie.

Torba cechy:

  • Gramatura: 145 g
  • Rozmiar torby: 390 x 410mm +/- 2 cm
  • Długość uchwytu: 70 cm
  • Kolor torby :naturalny, beż
  • Kolor nadruku : w pełnym kolorze
  • Delikatne pranie ręczne w 30 stopniach

 

Torba bawełniana Anioły to pomysł  na ciekawy i wyjątkowy prezent, dzięki  niej obdarowana osoba będzie mogła czuć się bezpiecznie każdego dnia mając przy sobie taką bawełnianą torbę Anioły wiedząc, że Aniołowie zawsze Cię strzegą. Torbę możesz kupić oddzielnie lub w dostępnym na naszej stronie  Anielskim zestawie. Jeżeli jesteś chcesz zacząć dzień z dobrą aromatyczną kawą lub herbatą i  zapewnieniem o ochronie to możesz zakupić Anielski kubek.

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Gadżety chrześcijańskie"