Zestaw krówek na Boże Narodzenie Bóg się Rodzi

Ceny hurtowe są widoczne dla naszych partnerów po zalogowaniu.

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu:

CENA DETALICZNA:
16.00 PLN

Przejdź do sklepu detalicznego »
Numer produktu: 4751

Opis produktu

Zestaw krówek na Boże Narodzenie Bóg się Rodzi

Krówki to cukierki, które od lat goszczą w polskich domach, a ich kultowy smak zdobył uznanie kilku pokoleń Polaków.
Krówki są wytwarzane ze specjalnych mas kajmakowych. Do ich zrobienia potrzeba wymieszać i zagotować: mleko, cukier, syrop glukozowy i masło. Po kilku godzinach masę wylewa się na płaską powierzchnię i studzi. Masa zastyga, a po kilku dniach można ją pokroić i zapakować każdy cukierek w osobny papierek.
Niewątpliwym atutem krówek oprócz wyśmienitego smaku, jest łatwość ich wykonania, o czym świadczy ich dostępność w Polsce np. w czasach II wojny Nawet, gdy wyroby czekoladowe, w latach 80-tych, były reglamentowane, można było w warunkach domowych, mając 3 składniki: mleko, cukier i masło, samemu zrobić masę krówkową.
Dlatego delektowanie się smakiem krówek, pozwala niektórym, przenieść się w słodki świat radości i beztroskiego dzieciństwa. 

W naszym zestawie Krówek na Boże Narodzenie znajduje się 6 sztuk tych cukierków, zapakowanych w granatowe papierki. Na każdym z nich jest wydrukowany wizerunek Świętej Rodziny w betlejemskiej stajence oraz napis: Bóg się rodzi! Na wewnętrznej stronie opakowania każdego cukierka jest cytat z fragmentem pastorałki. Krówki sprzedawane są w pudełeczku w kształcie domku z piernika.Jest ono przewiązane czerwono - białym sznureczkiem, zawiązanym na kokardkę. Całość zwieńczona jest białą, zamszową gwiazdką, która przypomina lukrowany pierniczek.

Nasze krówki doskonale sprawdzą się jako słodka przekąska do kawy lub herbaty. Będą też wspaniałym, rozkosznym dla podniebienia prezentem świątecznym dla wielbicieli słodkości.

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Krówki"