Poduszka na ławkę w kolorze brązowym wzór 2

Ceny hurtowe są widoczne dla naszych partnerów po zalogowaniu.

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu:

CENA DETALICZNA:
345.00 PLN

Przejdź do sklepu detalicznego »
Numer produktu: 2541

Opis produktu

Poduszka na ławkę w kolorze brązowym

Poduszka na ławkę

Podana cena to cena 1 metra bieżącego poduszki (przy średniej szerokości poduszki 33 cm), jednak do realizacji zlecania potrzebujemy dokładnych wymiarów ławki oraz ilości ławek, wtedy też przygotujemy dokładną kalkulację.

Poduszka na ławkę wykonana z materiału tapicerskiego w kolorze bordowym lub brązowym - w zależności od koloru konkretnego produktu.

Tapicerka na pokrycie ławek, krzeseł, klęczników w świątyniach i kaplicach.
Pokrycia ławek wykonujemy w formie poduszek o grubości 3 cm dopasowanych do powierzchni ławki. Trwały materiał, obszycie lamówką, spód wykończony specjalnym materiałem (latexem) uniemożliwiającym ślizganie się poduszki na ławce.

Oferowane przez nas materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością, posiadamy szeroką gamę kolorów, która pozwala dopasować kolor poduszek do wystroju kościoła. Nasza tapicerka jest wykończona specjalnym antypoślizgowym materiałem, dzięki któremu poduszka nie przesuwa się i nie wymaga dodatkowego mocowania do ławki.

Podana cena to cena 1 metra bieżącego poduszki, jednak do realizacji zlecania potrzebujemy dokładnych wymiarów ławki oraz ilości ławek. Dlatego przed ostatecznym zakupem prosimy o kontakt telefoniczny - tel. 697 010 069 bądź mailowy: merito@onet.pl, wtedy ustalamy szczegóły zamówienia, przesyłam próbki aktualnie dostępnych materiałów i w oparciu o nie klient decyduje o zamówieniu.

NOWOŚĆ  NOWOŚĆ NOWOŚĆ NOWOŚĆ  NOWOŚĆ NOWOŚĆ NOWOŚĆ  NOWOŚĆ

Od tego roku prezentujemy tapicerkę ogrzewaną, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii mat grzewczych. Przy zastosowaniu naszej technologii ogrzewanie kościoła staje się bardzo ekonomiczne, zastosowanie naszej ogrzewanej tapicerki efektywnie daje ciepło. Poduszki ogrzewane polecamy na ławki a także do konfesjonałów.

tapicerka do kościoła, ogrzewanie kościoła, poduszki na ławki kościelne, ławka kościelna

Masz pytanie?

Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Inne produkty z kategorii "Tapicerka do kościoła"